Firma Karel Kučera – autoslužby Karlovy Vary, Sedlec vznikla v roce 2003. Zkušenosti v oboru autoslužeb se zaměřením na autoelektrikářské práce – diagnostiku a opravy elektrické a vzduchové instalace nákladních vozů, přípojných vozidel a autobusů však sbíral podnikatel již dříve.

Naši zákazníci

V současnosti poskytuje firma podnikatele Karla Kučery služby v oblasti autoelektro a vzduchové instalace se zaměřením především nanákladní vozypřípojná vozidla a autobusy. Pro osobní vozidla nabízí firma Karla Kučery služby v rámci diagnostiky (VW, Audi, Škoda, Seat, Mercedes) a nezávislých topení, klimatizací, či ochlazovačů.
Reference »

Nabídka služeb – autoelektrikářské práce

Více o našich službách >>

Vybavení dílny

Dílna je vybavena univerzální autodiagnostikou TEXA,  diagnostikou VAG pro vozy koncernu VW (Volfswagen, Škoda, Audi, Seat), originální diagnostikou WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX a originální diagnostikou na všechny vozy Mercedes Benz.

Kvalifikovaný tým

Zaměstnanci firmy prochází pravidelně různými školeními a certifikacemi u výrobců systémů. Našim zákazníkům tak můžeme zaručit bezchybné a kvalifikované služby.
Certifikáty a osvědčení >>

Sídlo firmy – dílnu i sklad najdete v Karlových Varech Sedlci na adrese Rosnická 118. Veškeré další kontaktní údaje najdete na stránce “Kontakt”.

Pokud byste rádi využili našich služeb, nebo máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás.